środa, 6 stycznia 2016

białe szaleństwo


Doczekaliśmy się!
Śniegu i mrozu akuratnego. Takiego, co szczypie, ale nie boli.
Jeździmy na sankach, co niektórzy tarzają się w śniegu do woli.
Jest cudownie. To kocham:)
Dziś więcej kadrów, mniej gadania...
Zimo trwaj!

 

 

 7 komentarzy:

 1. Prawdziwa zima :) A u mnie tylko siarczysty mróz. Choć ja za śniegiem nie tęsknię ( boję się, że mi "unieruchomi" auto.. ;)). Ale dzieciaki zadowolone- tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieci na mrozie i śniegu potrafią wytrzymać dłużej, niż ja! Frajda to dla nich niesamowita Ściskam mocno:) I ciepło:)

   Usuń
 2. Ale rumieńce !!
  Pozdrawiam
  P.S dlaczego nikt nie odśnieża ścieżek rowerowych bieganie to ślizganie !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ścieżki rowerowe, to rozumiem, powinny być odśnieżone, ale u nas np. takich nie ma. A odśnieżanie pozostałych "traktów komunikacyjnych" lub posypywanie ich piaskiem wchodzi w konflikt z małymi użytkownikami sanek. Ania z mamanka.pl ma świeży post na ten temat właśnie:)
   Mój Sąsiad ponoć puka się w czoło na widok biegaczy śniegowych:) A to frajda przecież:)
   Pozdrowienia:)

   Usuń
 3. Ależ Wam tego śniegu zazdroszczę! U nas niestety całkowity jego brak i tylko zimno tak, że aż ciężko nos z domu wystawić:/ Pięknie u Was:) Bawcie się dobrze, uściski wielkie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i równie serdecznie ściskam. Ostatnio myślałam o Twoim blogu, stronie i mocno Ci kibicuję i gratuluję ogromnego rozwoju przez ten ostatni rok. Domyślam się, ile pracy musieliście włożyć w te sukces, bo to jest sukces, ale widać, że robisz/robicie to z wielką pasją. Pozdrawiam Olu!

   Usuń
 4. Piękne kadry. Takie ciepłe i nastrojowe :) I jaka frajda dla dzieci. Śnieg w zimie!Mój młodszy syn dopiero poznaje zabawę na śniegu,bo ostatnie lata troszkę mu tej frajdy poskąpiły. Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń

jedna wizyta, dwa ostatnie spojrzenia...

Pod powiekami mam nadal włoskie widoki. I żal mały i niedowierzanie, że to już, że to już po. Cudowny czas urlopu mija, szybciej, niż ...