wtorek, 19 kwietnia 2016

bo to mnie cieszy jak nie wiem co!To niesamowite uczucie i radość!
Oczywistym jest, że liczy się na więcej i więcej - ale ja nadal niedowierzam.
Ilekroć spojrzę na rosnącą liczbę Czytelników, wejść, zaglądnięć... cieszę się jak nie wiem:)


4 lata pisania bloga (zaczęło się dokładnie w kwietniu tutaj)
40 000 odwiedzin
40 Czytelników


Niby nie dużo.
Nie porównuję się z nikim, choć nie wiem, jakby mnie kusiło.
Bo nie o to chodzi. Nie da się porównać i "wycenić" bloga, tak, jak nie da się ocenić ludzi. Każdy ma swoją perspektywę. Jak pisze Olga - "czytelnicy przychodzą do nas po to, co jest IM potrzebne, co ICH ciekawi, czego dla SIEBIE potrzebują".
W każdym razie dla mnie to bardzo dużo! To, że jesteście. To uśmiech dookoła głowy i ja naprawdę podskakiwałam z radości na widok tych czwórek i czterdziestek:)
Cieszy każdy komentarz, każde słowo, maile, znajomości, zapowiedź spotkań.
Tym bardziej, że piszę o sobie i dla siebie, o tym, czego nie umiem przemilczeć, o tym, co pomyślę, czasem - zanim dobrze przemyślę. Tym bardziej cieszę się, że te moje bazgroły i nieskładności dają się czytać. I że wracacie.
Poświętuję sobie dzisiaj. Sałatka z awokado? (jednak awokado???) czy serniczek?
haha:)


Dziękuję :)
5 komentarzy:

 1. Aniu, gratuluję czterech lat, to nie lada wyczyn! - przynajmniej z mojej perspektywy, ale myślę, że nie tylko z mojej. Wszystkich pozostałych 4 również gratuluję:)
  Serniczek chętnie był spróbowała, wygląda tak, że palce lizać. Serdeczności:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na serniczek zapraszam:) A dziś mogę pochwalić się kolejną czwórką! 4 dni i 4 razy biegałam. Małymi kroczkami, ale do przodu:) Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. Gratuluję czterech lat piasania! Ja sama dopiero zaczynam :) Byłyby mi miło gdybyś zajrzała do mnie efeel.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:)
   Na Twoim blogu byłam, zostawiłam komentarz, powodzenia! Prowadzenie bloga to mnóstwo frajdy:)

   Usuń
 3. Aniu, życzę Ci dalszych sukcesów i satysfakcji z bywania w tym miejscu. Wiem jak ważne jest dal Ciebie te kilka chwil, które masz tu dla siebie w oderwaniu od rzeczywistości, pięknej i radosnej, ale jednak codziennej. Zawsze spotka Cię tu dobre słowo. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń

tydzień przed urlopem

Tydzień przed urlopem. Choćby nie wiem, jak dobrze udało mi się do niego przygotować, zawsze mnie zaskoczy. Tydzień przed urlopem chce mi ...